Wszystkie produkty
-
Automatyczna linia do produkcji chleba
-
Automatyczna linia do produkcji ciast
-
Automatyczna linia do produkcji tostów
-
Linia do produkcji ciastek
-
Piekarnik Tunelowy
-
Wieże chłodnicze do pieczenia
-
garownia do chleba
-
Depanner
-
Linia do produkcji chleba płaskiego
-
Linia do produkcji granoli
-
Depozytor ciasta
-
Przenośniki dla przemysłu spożywczego
-
Sprzęt do obsługi patelni do pieczenia
-
Piekarnik z obrotowym stojakiem
-
Deponent plików cookie
słowa kluczowe [ ce bread production equipment ] mecz 126 produkty.
Niezależne kontrolowane chłodzenie ciastek z wielokierunkowym zakrzywionym przenośnikiem taśmowym
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej, pasek PU |
|---|---|
| Napięcie: | 220V/380V |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
ABB Control System Bezpośredni piec opalany gazem do chleba i ciast
| Napięcie: | 220v/380v |
|---|---|
| Orzecznictwo: | CE,ISO |
| Aplikacja: | Chleby, ciasta i ciastka księżycowe |
IOS 400 stopni Temperatura 700 kg / M Piekarnik tunelowy
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Niezależne kontrolowane w pełni automatyczne wieże chłodnicze do pieczenia
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej, pas modułowy |
|---|---|
| Napięcie: | 220V/380V |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
Automatyczne Lidder Delider
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Napięcie: | 220V/380V |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
Turn Key Drum Drive 380V Multi Spiral Przenośnik chłodzący
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej, pas modułowy |
|---|---|
| Napięcie: | 220V/380V |
| Podanie: | ciasta, pieczywo schładzanie |
Piekarnik tunelowy do pieczenia chleba z izolacją IOS CSR
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
In-Line Solid Croissants Vacuum Ssania Depanner
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Odkurzacz próżniowy ISO specjalnego przeznaczenia typu Push
| Napięcie: | Klienci Lokalny Standard |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Zdolność produkcyjna: | Pojemność klientów |
Zautomatyzowany piec tunelowy gazowy 380 V z niezależną sondą temperatury spalania Progtam
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Napięcie: | 220v/380v |
| Orzecznictwo: | CE,ISO |

