Wszystkie produkty
-
Automatyczna linia do produkcji chleba
-
Automatyczna linia do produkcji ciast
-
Automatyczna linia do produkcji tostów
-
Linia do produkcji ciastek
-
Piekarnik Tunelowy
-
Wieże chłodnicze do pieczenia
-
garownia do chleba
-
Depanner
-
Linia do produkcji chleba płaskiego
-
Linia do produkcji granoli
-
Depozytor ciasta
-
Przenośniki dla przemysłu spożywczego
-
Sprzęt do obsługi patelni do pieczenia
-
Piekarnik z obrotowym stojakiem
-
Deponent plików cookie
słowa kluczowe [ ce bread production equipment ] mecz 126 produkty.
CE 1800kg 58KW Elektryczny piec obrotowy do chleba z bochenkiem
| Stan: schorzenie: | Nowy |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Guangdong SAIMAI |
| Napięcie: | 380V |
Bułka Hamburger Mini Francuski Chleb In Line Wygładzarka na Zakwasie
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
380V 50HZ Automatyczny Lidder Delidder Pokrywy do przechowywania Sprzęt do pieczenia patelni
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Głowica próżniowa do ciasta bochenkowego 220 V Sprzęt do obsługi patelni do pieczenia
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Napięcie: | 220V/380V |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
Końcowy system garowania Wypiekacz do bułek do hotdogów z izolowaną obudową
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
CE Vertical Multi Step Pan Elevator Sprzęt do obsługi patelni do pieczenia
| Napięcie: | 220V/380V |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
Linia do produkcji ciastek bochenek SUS304 Spiralna wieża chłodnicza z taśmą siatkową
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Napięcie: | 220V/380V |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
24000 pcs-36000 pcs na godzinę Direct Fired Hotdog Roll And Burger Bun Industrial Production Line
| Warunki: | Nowy |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Zastosowanie: | Linia produkcyjna bułek do hot dogów i bułek do burgerów |
Flip Over Depanner Tunnel Piec Automatyczna maszyna do robienia tostów
| Rodzaj: | Automatyczny |
|---|---|
| Napięcie: | Dostosowane |
| Automatyczne ocenianie: | Automatyczne, w pełni automatyczne |
Pod klucz Servo Motor 440V Półautomatyczna maszyna do produkcji tostów
| Napięcie: | 380V/415V/440V-3Ph |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Gwarancja: | 1 rok |

