Wszystkie produkty
-
Automatyczna linia do produkcji chleba
-
Automatyczna linia do produkcji ciast
-
Automatyczna linia do produkcji tostów
-
Linia do produkcji ciastek
-
Piekarnik Tunelowy
-
Wieże chłodnicze do pieczenia
-
garownia do chleba
-
Depanner
-
Linia do produkcji chleba płaskiego
-
Linia do produkcji granoli
-
Depozytor ciasta
-
Przenośniki dla przemysłu spożywczego
-
Sprzęt do obsługi patelni do pieczenia
-
Piekarnik z obrotowym stojakiem
-
Deponent plików cookie
słowa kluczowe [ ce bread production equipment ] mecz 126 produkty.
Sterowanie PLC Chapatti Wielopokładowe wieże chłodnicze do pieczenia
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej, pasek PU |
|---|---|
| Napięcie: | 220V/380V |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
3300mm Szerokość Chleb Bezpośrednio podgrzewany piec tunelowy ze stali nierdzewnej
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Automatyczna ocena: | automatyczny, półautomatyczny |
Pionowa winda wielostopniowa
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Napięcie: | 220V/380V |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
Przemysłowe automatyczne maszyny zapobiegające upadkom
| Napięcie: | Klienci Lokalny Standard |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Zdolność produkcyjna: | zależy od modelu |
Depaner do muffinek
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Przenośniki wielowarstwowe z prostym, niekończącym się pasem, chłodzące dla przemysłu spożywczego
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
|---|---|
| Materiał: | Pas ze stali nierdzewnej, spożywczy PU Belt |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
304 Stal nierdzewna 10-minutowa ciągła spiralna chłodnica retencyjna
| Czas retencji: | 10-50 minut |
|---|---|
| Specyfikacje pasa: | Pasek ze stali nierdzewnej klasy spożywczej |
| Długość paska *szerokość: | zależy od pojemności |
Spiralny przenośnik chłodzący ISO9000
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej, pas modułowy |
|---|---|
| Napięcie: | 220V/380V |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
Modułowy spiralny system chłodzenia taśm INTRALOX z maszyną do czyszczenia taśmy
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej, pas modułowy |
|---|---|
| Napięcie: | 220V/380V |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
200 stopni herbatniki pita do pizzy przemysłowe piece tunelowe
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Gwarancja: | 1 rok |

