Wszystkie produkty
-
Automatyczna linia do produkcji chleba
-
Automatyczna linia do produkcji ciast
-
Automatyczna linia do produkcji tostów
-
Linia do produkcji ciastek
-
Piekarnik Tunelowy
-
Wieże chłodnicze do pieczenia
-
garownia do chleba
-
Depanner
-
Linia do produkcji chleba płaskiego
-
Linia do produkcji granoli
-
Depozytor ciasta
-
Przenośniki dla przemysłu spożywczego
-
Sprzęt do obsługi patelni do pieczenia
-
Piekarnik z obrotowym stojakiem
-
Deponent plików cookie
słowa kluczowe [ ce bread production equipment ] mecz 126 produkty.
SUS304 16 tac 64 tace Piekarniki do pieczenia z konwekcją gazową
| NAPIĘCIE: | 380V |
|---|---|
| MOC: | 3,1 kW |
| WAGA: | 1300 kg |
Przemysłowe piece tunelowe z ognioodporną izolacją 40 kg / M2 250 mm
| Obowiązujące branże: | Fabryka żywności i napojów, Sklep spożywczy, Sklepy z żywnością i napojami |
|---|---|
| Kontrola wychodząca wideo: | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty: | Silnik |
ISO 9001 1300 kg 4KW Piec obrotowy na gorące powietrze na olej napędowy
| NAPIĘCIE: | 380V |
|---|---|
| MOC: | 3,1 kW |
| WAGA: | 1300 kg |
Modułowe wieże chłodnicze do pieczenia z taśmą 380 V INTRALOX
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej, pas modułowy |
|---|---|
| Napięcie: | 220V/380V |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
Modułowe wieże chłodnicze do pieczenia taśmowego
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej, pas modułowy, pas PU |
|---|---|
| Napięcie: | 220V/380V |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
Niezależne kontrolowane sondy temperatury Bezpośredni tunel gazowy ze stali nierdzewnej 304
| Napięcie: | 220v/380v |
|---|---|
| Orzecznictwo: | CE,ISO |
| Stan: | Nowy |
Higieniczny, niezależny, sterowany, zakrzywiony przenośnik taśmowy ISO 9000
| Napięcie: | 1P 220V lub 3P 220V-440V |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Niezależny sterowany gazowy piec tunelowy z silnikiem SEW
| Napięcie: | 220v/380v |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Aplikacja: | ciasta, pieczywo, ciasteczka |
Przemysł spożywczy Czyszczenie parą Spiralny przenośnik chłodzący do usuwania żużla
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej, pas modułowy |
|---|---|
| Napięcie: | 220V/380V |
| Podanie: | ciasta, pieczywo schładzanie |
SUS304 Modułowa konstrukcja pieca tunelowego z ciągłym kanałem powietrznym
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Gwarancja: | 1 rok |

