Wszystkie produkty
-
Automatyczna linia do produkcji chleba
-
Automatyczna linia do produkcji ciast
-
Automatyczna linia do produkcji tostów
-
Linia do produkcji ciastek
-
Piekarnik Tunelowy
-
Wieże chłodnicze do pieczenia
-
garownia do chleba
-
Depanner
-
Linia do produkcji chleba płaskiego
-
Linia do produkcji granoli
-
Depozytor ciasta
-
Przenośniki dla przemysłu spożywczego
-
Sprzęt do obsługi patelni do pieczenia
-
Piekarnik z obrotowym stojakiem
-
Deponent plików cookie
słowa kluczowe [ ce bread production equipment ] mecz 126 produkty.
Ciągła półautomatyczna linia produkcyjna do pieczenia tostów ssących Depanner
| Napięcie: | Dostosowane |
|---|---|
| Automatyczne ocenianie: | Automatyczne, w pełni automatyczne |
| Zalety: | Wysoka wydajność, wysoka wydajność |
Automatyczna linia do produkcji tostów 500 kg / H 304 ze stali nierdzewnej
| Stan: schorzenie: | Nowy |
|---|---|
| Pojemność: | 500-1000 kg na godzinę |
| Rodzaj: | Automatyczny |
304 Niekończące się przenośniki taśmowe ze stali nierdzewnej do pieczenia chleba tostowego Wieże chłodnicze do pieczenia chleba
| Napięcie: | 220V/380V |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
2m/sekcja 20CM izolacja gazowa konwekcyjna piec tunelowy do chleba
| Napięcie: | Dostosowane |
|---|---|
| Automatyczne ocenianie: | Automatyczny |
| Orzecznictwo: | CE ISO |
Pionowa automatyczna ciągła garownia do ciasta chlebowego w linii
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Odsysacz do pobierania chleba
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Dokładna kontrola temperatury i wilgotności garownia duńskiego chleba
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Wielostopniowa wieża chłodnicza do chleba
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Napięcie: | 220V/380V |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
Zautomatyzowana maszyna do wypieku chleba dla piekarni
| Napięcie: | Dostosowane |
|---|---|
| Podanie: | Wyprodukuj bułkę parową |
| Pojemność: | dostosowane |
W pełni automatyczna linia produkcyjna Roti Lavash pod klucz
| Materiał: | 304 stal nierdzewna, pasek modułowy |
|---|---|
| napięcie: | 220V/380V |
| Warunki: | Nowy |

