Wszystkie produkty
-
Automatyczna linia do produkcji chleba
-
Automatyczna linia do produkcji ciast
-
Automatyczna linia do produkcji tostów
-
Linia do produkcji ciastek
-
Piekarnik Tunelowy
-
Wieże chłodnicze do pieczenia
-
garownia do chleba
-
Depanner
-
Linia do produkcji chleba płaskiego
-
Linia do produkcji granoli
-
Depozytor ciasta
-
Przenośniki dla przemysłu spożywczego
-
Sprzęt do obsługi patelni do pieczenia
-
Piekarnik z obrotowym stojakiem
-
Deponent plików cookie
słowa kluczowe [ sus304 bread bakery equipment ] mecz 13 produkty.
SUS304 Higiena spiralna automatyczna linia do produkcji chleba
| Napięcie: | Dostosowane |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Podanie: | Wyprodukuj chleb tostowy z pokrywką lub bez pokrywki |
SUS304 Wózek ładujący urządzenie do rozładunku Tost Chleb Sprzęt do produkcji chleba
| Napięcie: | Dostosowane |
|---|---|
| Automatyczne ocenianie: | Automatyczne, w pełni automatyczne |
| Pojemność: | dostosowane |
Automatyczna linia do produkcji tostów ISO9000 304 ze stali nierdzewnej
| Napięcie: | Dostosowane |
|---|---|
| Zalety: | Wysoka wydajność, wysoka wydajność |
| Automatyczne ocenianie: | półautomatyczna, automatyczna, w pełni automatyczna |
Wielostopniowa wieża chłodnicza do chleba
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Napięcie: | 220V/380V |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
304 Linia do produkcji pieczywa miękkiego chleba ze stali nierdzewnej ze stali nierdzewnej
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
SUS304 16 tac 64 tace Piekarniki do pieczenia z konwekcją gazową
| NAPIĘCIE: | 380V |
|---|---|
| MOC: | 3,1 kW |
| WAGA: | 1300 kg |
SUS304 Modułowa konstrukcja pieca tunelowego z ciągłym kanałem powietrznym
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Automatyczna linia do produkcji chleba SUS304
| Napięcie: | Dostosowane |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Podanie: | Wyprodukuj bułkę z hotdogami, bułkę hamburgerową |
3 wyloty gorącego powietrza z izolacją termiczną klasy spożywczej, obrotowy piekarnik z stelażem
| NAPIĘCIE: | 380V |
|---|---|
| MOC: | 3,1 kW |
| WAGA: | 1300 kg |
Przemysłowe piece tunelowe z ognioodporną izolacją 40 kg / M2 250 mm
| Obowiązujące branże: | Fabryka żywności i napojów, Sklep spożywczy, Sklepy z żywnością i napojami |
|---|---|
| Kontrola wychodząca wideo: | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty: | Silnik |

