Wszystkie produkty
-
Automatyczna linia do produkcji chleba
-
Automatyczna linia do produkcji ciast
-
Automatyczna linia do produkcji tostów
-
Linia do produkcji ciastek
-
Piekarnik Tunelowy
-
Wieże chłodnicze do pieczenia
-
garownia do chleba
-
Depanner
-
Linia do produkcji chleba płaskiego
-
Linia do produkcji granoli
-
Depozytor ciasta
-
Przenośniki dla przemysłu spożywczego
-
Sprzęt do obsługi patelni do pieczenia
-
Piekarnik z obrotowym stojakiem
-
Deponent plików cookie
słowa kluczowe [ depanner ] mecz 88 produkty.
SUS304 Wózek ładujący urządzenie do rozładunku Tost Chleb Sprzęt do produkcji chleba
| Napięcie: | Dostosowane |
|---|---|
| Automatyczne ocenianie: | Automatyczne, w pełni automatyczne |
| Pojemność: | dostosowane |
Pod klucz Servo Motor 440V Półautomatyczna maszyna do produkcji tostów
| Napięcie: | 380V/415V/440V-3Ph |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Automatyczna linia do produkcji tostów 500 kg / H 304 ze stali nierdzewnej
| Stan: schorzenie: | Nowy |
|---|---|
| Pojemność: | 500-1000 kg na godzinę |
| Rodzaj: | Automatyczny |
Linia do produkcji chleba na zakwasie CE
| Napięcie: | Dostosowane |
|---|---|
| Automatyczne ocenianie: | półautomatyczna, automatyczna |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
Automatyczna linia do produkcji chleba SUS304
| Napięcie: | Dostosowane |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Podanie: | Wyprodukuj bułkę z hotdogami, bułkę hamburgerową |
ISO9000 Pod klucz PU Belt Ciągła automatyczna linia do produkcji chleba
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
|---|---|
| Materiał: | Pas ze stali nierdzewnej, spożywczy PU Belt |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
380V 50HZ Niekończący się przenośnik taśmowy SUS i modułowa spiralna wieża chłodnicza Introlex
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Automatyczna linia do produkcji chleba pod klucz
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Automatyczne ocenianie: | Całkowicie automatyczny |
Automatyczna linia produkcyjna hotdogowych bułek i burgerów
| napięcie: | 220 V/380 V |
|---|---|
| Materiał: | 304SS |
| Warunki: | Nowy |
24000 pcs-36000 pcs na godzinę Direct Fired Hotdog Roll And Burger Bun Industrial Production Line
| Warunki: | Nowy |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Zastosowanie: | Linia produkcyjna bułek do hot dogów i bułek do burgerów |

