Wszystkie produkty
-
Automatyczna linia do produkcji chleba
-
Automatyczna linia do produkcji ciast
-
Automatyczna linia do produkcji tostów
-
Linia do produkcji ciastek
-
Piekarnik Tunelowy
-
Wieże chłodnicze do pieczenia
-
garownia do chleba
-
Depanner
-
Linia do produkcji chleba płaskiego
-
Linia do produkcji granoli
-
Depozytor ciasta
-
Przenośniki dla przemysłu spożywczego
-
Sprzęt do obsługi patelni do pieczenia
-
Piekarnik z obrotowym stojakiem
-
Deponent plików cookie
słowa kluczowe [ automatic bread production line ] mecz 108 produkty.
Automatyczna linia do produkcji tostów ISO9000 Multi Step Proofer
| Napięcie: | Dostosowane |
|---|---|
| Automatyczne ocenianie: | Automatyczne, w pełni automatyczne |
| Rodzaj: | Automatyczny |
Automatyczna linia do produkcji tostów 500 kg / H 304 ze stali nierdzewnej
| Stan: schorzenie: | Nowy |
|---|---|
| Pojemność: | 500-1000 kg na godzinę |
| Rodzaj: | Automatyczny |
Mikser do ciasta 220 V Automatyczna linia do produkcji chleba cynowego
| Rodzaj: | Automatyczny |
|---|---|
| Podanie: | Wyprodukuj chleb kanapkowy, tosty, bochenek, chleb blaszany, chleb z kwaśnego ciasta |
| Pojemność: | 500kg-1000kg na godzinę |
Rozwiązanie pod klucz: linia produkcyjna chleba płaskiego
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| napięcie: | 220V/380V |
| Warunki: | Nowy |
Linia do produkcji chleba płaskiego ISO 9000
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Linia do produkcji chleba płaskiego ISO 9000
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Napięcie: | 220V/380V |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
Sterowanie PLC Jednostka 500 kg / H Automatyczna linia do produkcji tostów
| Napięcie: | Dostosowane |
|---|---|
| Rodzaj: | Automatyczny |
| Zasilacz: | dostosowane |
SUS304 Higiena 380V Linia do produkcji płaskiego chleba Pita
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Napięcie: | 220V/380V |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
CE Needle Depanner Urządzenia do produkcji chleba na zakwasie
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Zakrzywiony przenośnik 1000 kg / H Sprzęt do produkcji chleba bochenek
| Napięcie: | Dostosowane |
|---|---|
| Rodzaj: | Automatyczny |
| Orzecznictwo: | CE ISO |

