Wszystkie produkty
-
Automatyczna linia do produkcji chleba
-
Automatyczna linia do produkcji ciast
-
Automatyczna linia do produkcji tostów
-
Linia do produkcji ciastek
-
Piekarnik Tunelowy
-
Wieże chłodnicze do pieczenia
-
garownia do chleba
-
Depanner
-
Linia do produkcji chleba płaskiego
-
Linia do produkcji granoli
-
Depozytor ciasta
-
Przenośniki dla przemysłu spożywczego
-
Sprzęt do obsługi patelni do pieczenia
-
Piekarnik z obrotowym stojakiem
-
Deponent plików cookie
słowa kluczowe [ automatic bread production line ] mecz 108 produkty.
Pionowa winda wielostopniowa
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Napięcie: | 220V/380V |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
Piec tunelowy z obiegiem powietrza i konwekcją
| Stan: schorzenie: | Nowy |
|---|---|
| Wymiar (L * W * H): | zależy od pojemności |
| Świadczona obsługa posprzedażna: | Darmowe części zamienne, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
Stal nierdzewna 380V 50HZ ABB Motor Mesh Wire Conveyor Piekarnia tunelowa do suszenia w piecu
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Przemysł spożywczy Czyszczenie parą Spiralny przenośnik chłodzący do usuwania żużla
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej, pas modułowy |
|---|---|
| Napięcie: | 220V/380V |
| Podanie: | ciasta, pieczywo schładzanie |
700kg / M 20T Piec piekarniczy tunelowy z siatkowym przenośnikiem taśmowym
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Przemysłowe wieże chłodnicze do pieczenia pasów higienicznych ISO9000
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej, pas modułowy |
|---|---|
| Napięcie: | 220V/380V |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
1500 kg / M ABB Motor Pizza Hybrydowy Piec Piekarniczy Tunelowy
| Obowiązujące branże: | Fabryka żywności i napojów, Sklep spożywczy, Sklepy z żywnością i napojami |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | SAIMAI |
| Świadczona obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne wideo, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |

