Wszystkie produkty
-
Automatyczna linia do produkcji chleba
-
Automatyczna linia do produkcji ciast
-
Automatyczna linia do produkcji tostów
-
Linia do produkcji ciastek
-
Piekarnik Tunelowy
-
Wieże chłodnicze do pieczenia
-
garownia do chleba
-
Depanner
-
Linia do produkcji chleba płaskiego
-
Linia do produkcji granoli
-
Depozytor ciasta
-
Przenośniki dla przemysłu spożywczego
-
Sprzęt do obsługi patelni do pieczenia
-
Piekarnik z obrotowym stojakiem
-
Deponent plików cookie
słowa kluczowe [ ce loaf cake baking cooling towers ] mecz 5 produkty.
Linia do produkcji ciastek bochenek SUS304 Spiralna wieża chłodnicza z taśmą siatkową
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Napięcie: | 220V/380V |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
CE Centralne bębny napędzane 220 V wieże chłodnicze do pieczenia ciasta
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Napięcie: | 220V/380V |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
304 Niekończące się przenośniki taśmowe ze stali nierdzewnej do pieczenia chleba tostowego Wieże chłodnicze do pieczenia chleba
| Napięcie: | 220V/380V |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
ABB Motor Cake Rusk and Drying Cake Loaf Cake Urządzenia do produkcji ciast owocowych
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 ROK |
| Źródło prądu: | Elektryczne/Gazowe |
Multi Step Proofer Delidding Automatyczna linia do produkcji tostów
| Napięcie: | Dostosowane |
|---|---|
| Automatyczne ocenianie: | Automatyczne, w pełni automatyczne |
| Pojemność: | dostosowane |
1

